dowolna

Szeregówki Mielno - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Mielno,zachodniopomorskie

420 000 zł126 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:337 m²

Oferta bezpośrednia. Dom o powierzchni użytkowej: 126m2 + zagospodarowane na cele mieszkalne poddasze. Dom w zabudowie szeregowej (dom środkowy) wybudowany w 1987 roku. Materiał.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij