dowolna

Mieszkania w nowym bloku Mielno - Oferty sprzedaży lub najmu

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 492 525 zł89,85 m² 16 611,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Stan deweloperski, lokal na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

623 610 zł32,10 m² 19 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera koszt wykończenia! ) apartament nr 12, balkon: 8,96 m, [cena z wykończeniem netto: 507 000 zł + 23% vat].

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 075 000 zł46,53 m² 23 103 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Częściowy widok na morze | apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata Lokal o powierzchni 46,53 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

780 639 zł45,46 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-21 o pow. 45,46 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony.

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

515 000 zł40,28 m² 12 785,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Villa Verona Mielno Twoje miejsce nad Bałtykiem! oferta sprzedaży apartamentów W mielnie Z przyjemnością prezentujemy Villa Verona - wyjątkową inwestycję apartamentową w sercu Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

714 968 zł44,43 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-23 o pow. 44,43 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 474 936 zł89,39 m² 16 500,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

526 700 zł40,51 m² 13 001,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,51 m2 z tarasem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 094 445 zł66,33 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Rynek pierwotny

560 947 zł33,61 m² 16 689,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się zainteresowaniem turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

3 400 000 zł72,35 m² 46 993,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Frontowy apartament 3 pokojowy | północno-wschodnia strona świata | wyjątkowy widok na morze Lokal o powierzchni 72,35 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 550 003 zł72,12 m² 21 492 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament z jakuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament M-IV-28 o pow. 72,12 m2 z możliwością instalacji jakuzzi na tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Trzy pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Stan deweloperski, lokal na III piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

730 000 zł45,66 m² 15 988 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, to gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 230 523 zł76,43 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

680 036 zł45,64 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja 150 000pln obniżka ceny! Luksusowa inwestycja w Mielnie! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament 45,64m2 w powstającym apartamentowcu 120m od plaży! Cena mieszkania to cena.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

979 000 zł46,53 m² 21 040,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachodni apartament Z balkonem | dune resort | mielno Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni blisko 47 m , obejmujący przestronny salon z nowoczesnym aneksem kuchennym, przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

589 000 zł49,69 m² 11 853,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament nad morzem, 10 minut spacerem na plażę, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,69 m2, na I piętrze z balkonem. Apartament, mieszkanie nad morzem składające się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

524 500 zł40,34 m² 13 001,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,34 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 499 000 zł46,62 m² 32 153,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodni widok na morze Lokal o powierzchni 46,62 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wypoczywaj i zarabiaj

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

524 500 zł40,34 m² 13 001,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 319 000 zł58,11 m² 22 698,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | częściowy widok na morze Przestronny lokal o powierzchni 58,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

390 zł32 m² 12,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, które daje wakacyjny klimat przez cały rok. Oferuję do wynajęcia komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni 35 m z przestronnym balkonem (loggia),.

Szczegóły ogłoszenia

390 zł32 m² 12,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł32 m² 14 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prestiżowo i aktywnie dla każdego w apartamentowcu sea & lake w unikatowym położeniu pomiędzy morzem, a jeziorem, otoczony sosnowym lasem i z mariną dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Mielno,wielkopolskie

625 000 zł50 m² 12 430,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna oferta na wyłączność. Klucze w biurze! Świetny 2 pokojowy apartament idealny pod inwestycję w zacisznej lokalizacji tylko 200 metrów od plaży! Widok z okien na jezioro Jamno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 039 000 zł48 m² 21 777,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | blisko wydmy Lokal o powierzchni 47,71 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

760 000 zł32 m² 23 891,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do wprowadzenia, urządzony w nowoczesnym stylu i zaprojektowany z myślą o wygodzie przyszłych właścicieli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spokojna

Mielno,zachodniopomorskie

465 000 zł44 m² 10 553,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie w Mielnie przy ul. Spokojnej 6 2 pokoje, 34,04 m , położone na 2 piętrze (ostatnim). Lokal w jasnym wykończeniu, z funkcjonalnym układem i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

775 000 zł41 m² 18 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament w Mielnie | Sosnowy Las 15 | Widok na Jamno Są miejsca, które dają ciszę, przestrzeń i poczucie prywatności. Sosnowy Las 15 w Mielnie to adres dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mielno,zachodniopomorskie

495 000 zł27 m² 18 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament studio Z tarasem | I piętro | mielno| blisko morza Apartament inwestycyjny o powierzchni 27,17 m2 składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

570 000 zł25 m² 22 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz, wyposażony apartament z widokiem na morze Metraż prezentowanego apartamentu wynosi 25 m2. Lokal położony jest na 2 piętrze - a dodatkowym jego atutem jest 15 m2 tarasu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mielno

Mielno,kujawsko-pomorskie

437 000 zł32 m² 13 613,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament nad samym morzem! Ostatnia oferta! linia brzegowa Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru! Balkon 9mkw wykończona łazienka Pierwsza linia zabudowy od plaży Wyście prosto na deptak Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

1 228 770 zł72 m² 16 972 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy Apartament, 72m2, 3 pokoje, basen i taras widokowy. 999000 zł netto! Komfortowy, w pełni wyposażony Apartament z dwiema osobnymi sypialniami w nowoczesnym budynku Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Mielno,zachodniopomorskie

357 000 zł24 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

ul. Stanisława Maczka 34, mielno- holiday Apartaments hotel 3* Tu nie kupujesz 24,5 m . Kupujesz styl życia i gotowy model zarabiania. 5. piętro z widokiem na morze, a także 100m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

536 416 zł32 m² 16 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa Inwestycja Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mielno

Mielno,kujawsko-pomorskie

937 000 zł66 m² 14 216,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament nad samym morzem! Ostatnia oferta! linia brzegowa Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru! Balkon prawie 30 metrów wykończona łazienka Pierwsza linia zabudowy od plaży Wyście prosto na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 199 000 zł47 m² 25 718,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

536 416 zł32 m² 16 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Uwaga! Możesz kupić ten apartament w cenie 403 971 zł netto czyli 496 884 zł brutto bez dodatkowych warunków! Zadzwoń do nas by poznać szczegóły Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

434 532 zł25 m² 17 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij