dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Mielno - Oferty sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olimpijska

Mielno,zachodniopomorskie

432 608 zł35 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament o pow. 35,20 m2 położony w nadmorskim kurorcie Mielno przy ul. Olimpijskiej, ok. 300 m od morza! Doskonała lokalizacja wśród malowniczej zieleni między Morzem Bałtyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

249 137 zł36 m² 6 959,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko teraz! apartamenty wykończone pod klucz! Jeśli poszukujecie Państwo spokojnego miejsca wypoczynku od wielkomiejskiego zgiełku, pragniemy zaoferować Państwu sprzedaż całorocznych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

260 296 zł43 m² 5 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jeśli poszukujecie Państwo spokojnego miejsca wypoczynku od wielkomiejskiego zgiełku, pragniemy zaoferować Państwu sprzedaż całorocznych apartamentów 100 m od morza, w miejscowości Gąski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

269 550 zł45 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010