Apartament Mielno

Mielno, zachodniopomorskie

  • 1 570 000 zł
  • 54,06 m²
  • 29 041,81 zł/m²

Zdjęcie

Laura Kuczma

Skontaktuj się

Apartament Mielno

Mielno, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 570 000 zł

54,06 m²

29 041,81 zł/m²

Apartament Mielno

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 570 000 zł 54,06 m² 29 041,81 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2022
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2022

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 570 000 zł (29 041,81 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 54,06 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: aluminiowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (12 m²), piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: BESTHOME Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 209/BHN/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Marzysz o wypoczynku w luksusowym apartamencie, z widokiem na morze? Ten nowoczesny apartament to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania i pozwoli cieszyć się prawdziwie nadmorskim klimatem każdego dnia!

Na sprzedaż unikatowy apartament położony nad samym brzegiem Bałtyku!
Z apartamentu rozpościera się bezpośredni widok na bezkresne wody Morza Bałtyckiego, tworząc niepowtarzalną atmosferę o każdej porze dnia. (...)

Agent

Laura Kuczma

607 519...

607 519 535

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość