dowolna

Nieruchomości Mielno - Oferty sprzedaży nieruchomości

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

Rynek pierwotny

535 000 zł40,94 m² 13 067,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Villa Verona Mielno Twoje miejsce nad Bałtykiem! oferta sprzedaży apartamentów W mielnie Z przyjemnością prezentujemy Villa Verona - wyjątkową inwestycję apartamentową w sercu Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 799 000 zł571,86 m² 3 145,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:739 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy pensjonat położony w kurorcie nadmorskim Mielno, zaledwie 50 metrów od jeziora Jamno i 300m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 500 zł28,11 m² 13 002,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy o pow. 28,11 m2, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza! Miejsce urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł19 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament przy plaży Mielno Apartament znajduje się w ścisłym centrum Mielna, usytuowany jest zaledwie 100 m od promenady i głównej plaży oraz 500 metrów od jeziora Jamno,. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 270 zł46,34 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe apartamenty nad morzem w Mielnie. Nowoczesna, kameralna inwestycja w topowej lokalizacji tylko 120 metrów w linii prostej od plaży, między Morzem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł73,37 m² 6 119,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie 73 m w nadmorskim Mielnie przy ulicy Wakacyjnej Szukasz miejsca blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Mielno

Mielno,kujawsko-pomorskie

120 978 zł1 222 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1222 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, dopuszczającymi budowę budynku jednorodzinnego, do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł40,01 m² 14 746,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, dwupokojowy apartament w Mielnie, ok. 10 minut spacerkiem do przepięknego wybrzeża Bałtyku. Budynek oddany do użytkowania w 2022 r. Apartament wykończony i wyposażony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 002 zł44,37 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-IV-29 o pow. 44,37 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł3 033 m² 240,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

okalizacja: mielno, gmina Mielno, powiat koszaliński. Numer działki: 924 (obręb ewidencyjny Mielno). Na sprzedaż spółka z gruntem inwestycyjnym w Mielnie. Oferuję przejęcie gotowej spółki.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Idealna inwestycja w Mielnie! Gotowe apartamenty 2w1 blisko morza i z widokiem na jezioro! Co wyróżnia te ofertę? apartamenty Z funkcją mieszkalną 2w1 - jedną część masz dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

915 120 zł49,32 m² 18 554,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera koszt wykończenia! ) apartament nr 8, balkon: 22,55 m, [cena z wykończeniem netto: 744 000 zł + 23% vat].

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Mielno,zachodniopomorskie

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł585 m² 5 094,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Dwa budynki, dwie działki. Obiekt mieszkalno -pensjonatowy położony w Mielnie, na osiedlu Lechitów, w pobliżu plaży i jeziora Jamno. Aktualnie funkcjonuje jako Ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 828 zł61,48 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 615 zł44,94 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-1 o pow. 44,94 m2. Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł2 502 m² 519,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 0,2502 ha z pozwoleniem na budowę, położona przy ul. Rekreacyjnej w Mielnie. Pozwolenie na budowę trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

6 490 000 zł590 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:527 m²

Mielno, pensjonat, blisko plaży, powierzchnia użytkowa obiektu 590m2, 18 pokoi, restauracja, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 584 zł40,28 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł50,06 m² 20 974,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy |południowa strona świata Lokal o powierzchni 50,06 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,91 m² 13 338 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament w Mielnie w odległości 1200 m od morza Lokal mieszkalny o powierzchni 38,91 składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł540 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy w pełni uzbrojonej działki budowlanej w kompleksie "mielno Marina". Nieruchomość posiada wszystkie podstawowe przyłącza, co umożliwia szybkie rozpoczęcie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 990 000 zł530 m² 3 754,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Pensjonat z dużym potencjałem inwestycyjnym - 20 minut spacerem od plaży w Mielnie Na sprzedaż pensjonat położony w cichej, zielonej okolicy Mielna - zaledwie 20 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 9 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 079 m² 202,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa, położona na prężnie rozwijającym się osiedlu w Mielnie, przy ul. Zielonej. Prezentowana działka usytuowana jest ok. 250 m od głównej, asfaltowej drogi wjazdowej do.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 983 zł5 048 m² 772,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikalny teren inwestycyjny W mielnie - 1 linia brzegowa - 5048 M2 ?prezentujemy wyjątkową ofertę gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych w prestiżowej, zachodniej części Mielna. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 14 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 436 m²

Gratka dla miłośników historii, dom odrestaurowany i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp z działki do linii brzegowej jeziora Mielno. Na trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł414 m² 1 253,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana | między morzem A jeziorem | idealna pod inwestycję Na sprzedaż działka budowlana nr 4/91 o powierzchni 414 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł40,76 m² 13 000,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,76 m2 z tarasem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

786 000 zł301 m² 2 611,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 002 zł44,69 m² 19 557 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-III-19 o pow. 44,69 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 19 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32 m² 17 156 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Komfortowy lokal inwestycyjny nad jeziorem Jamno, w bliskiej odległości od morza! Prezentujemy wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 32 m , położony na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 114 050 zł63,66 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestawiamy nadmorski apartament w pożądanej lokalizacji! Mieszkaj bądź wynajmuj. Nadmorski klimat i okolica stwarza wiele możliwości! Lokal mieszkalny o powierzchni 63,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,48 m² 16 454 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament 200 m od morza | Centrum | 43 m2 | Taras Lokalizacja: tylko 200 m do plaży! powierzchnia: 43 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką, parter, okolica: cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł24,50 m² 14 204,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament W pierwszej linni od morza I mały apartament inwestycyjny Na sprzedaż mały apartament inwestycyjny nad morzem, znajdujący się w ośmiokondygnacyjnym budynku z 85.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Mielno,zachodniopomorskie

1 200 000 zł106,30 m² 11 288,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Fantastyczny dom jednorodzinny blisko morza w spokojnej części Mielna Wyobraź sobie miejsce, które łączy wszystko, czego potrzebujesz: bliskość morza, ciszę, spokój i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 368 zł25,45 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się zainteresowaniem turystów.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu luksusowego apartamentu w Mielnie - Twojego miejsca nad wodą! Wyjątkowa lokalizacja - zaledwie 50 m od jeziora Jamno z prywatnym molem i tylko 500 m od.