dowolna

Mieszkania nad jeziorem Mielno - Lista z ogłoszeniami

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

529 000 zł32 m² 16 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe nieużywane top Apartament - basen - parking - ogródek - taras - vat 23% Lista lokali na sprzedaż: lokal na parterze 32,01 m2 numer 11 w cenie 541 000 zł (lokal można połączyć z numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościelna

Mielno,zachodniopomorskie

399 000 zł56,53 m² 7 058,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zabrać Cię nad morze, do Mielna. Dokładnie na ulicę Kościelną, gdzie znajduję się budynek wielolokalowy, dawniej był to Pałacyk. To tu na sprzedaż mamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Mielno,zachodniopomorskie

499 000 zł32,07 m² 15 559,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament na parterze - 32,07 m2 Na sprzedaż apartament o powierzchni 32,07 m2 położony na parterze prestiżowego kompleksu Sea & Lake w miejscowości Mielno. Nieruchomość znajduje się 350.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

690 000 zł36,95 m² 18 673,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

apartament w Mielnie | nad morzem | inwestycyjny | z basenem | Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jeziorem Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Apartament z garażem

Mielno,zachodniopomorskie

529 000 zł31,58 m² 16 751,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament na III piętrze - 31,58 m2 Na sprzedaż apartament typu Premium w prestiżowym apartamentowcu Sea & Lake w miejscowości Mielno, zaledwie 350 m od Morza Bałtyckiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Mielno,zachodniopomorskie

2 388 366 zł110,46 m² 21 622 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy 3 pokojowy apartament o powierzchni 110 m2 w Mielnie między morzem, a jeziorem. Lokal znajduje się w luksusowym apartamentowcu Sea & Lake z basenem i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

642 467 zł50,57 m² 12 704,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Wakacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

440 586 zł35,82 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestuj i wypoczywaj nad polskim morzem - przedstawiamy wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta obejmuje apartamenty położone ok. 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

687 900 zł90,66 m² 7 587,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium ogłoszenie na wyłączność Apartament w Mielnie 2 min od morza luksusu z widokiem na Bałtyk i Jezioro Jamno Wyobraź sobie poranki, w których pierwsze, co słyszysz, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

899 000 zł64 m² 14 046,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy 3 pokojowy apartament o powierzchni 64 m2 w Mielnie. Lokal znajduje się w luksusowym apartamentowcu Sea & Lake z basenem i strefą wypoczynku na dachu budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mielno,zachodniopomorskie

770 000 zł49 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

(English Version Below) Apartament w Mielnie - luksus, który zarabia dla Ciebie. Zapraszam na dzień otwarty w najbliższą sobotę 2 maja. Zadzwoń i umów się na konkretną godzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. B. Chrobrego

Mielno,zachodniopomorskie

749 000 zł46 m² 16 282,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Molo park mielno | gotowy W pełni wykończony I wyposażony apartament | widok na jezioro| 2 apartamenty W 1 Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

573 910 zł39,58 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Villa Verona Mielno Twoje miejsce nad Bałtykiem! oferta sprzedaży apartamentów W mielnie Z przyjemnością prezentujemy Villa Verona - wyjątkową inwestycję apartamentową w sercu Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowa

Mielno,zachodniopomorskie

875 567 zł44,77 m² 19 557 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny Mielno, sosnova Park. Twoja inwestycja nad Bałtykiem Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 44,77 m , położony w prestiżowej inwestycji Sosnova Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 060 260 zł57,86 m² 18 324,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z tarasem w Mielnie I 23% I Wykończony I Bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż apartament inwestycyjny, położony tuż przy linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł24,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokal mieszkalny W pierwszej linni od morza Na sprzedaż mały apartament nad morzem, znajdujący się w ośmiokondygnacyjnym budynku z 85 w pełni wyposażonymi apartamentami i wielu.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł33,70 m² 13 646,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w znakomitej lokalizacji ul. Sosnowa 13, mielno. Mieszkanie znajduje się tuż za wydmą, zaledwie 100 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 183 217 zł72,58 m² 16 302,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Stan deweloperski, lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

535 000 zł40,94 m² 13 067,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament umeblowany, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

365 500 zł28,11 m² 13 002,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy o pow. 28,11 m2, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza! Miejsce urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł19 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament przy plaży Mielno Apartament znajduje się w ścisłym centrum Mielna, usytuowany jest zaledwie 100 m od promenady i głównej plaży oraz 500 metrów od jeziora Jamno,. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowa

Mielno,zachodniopomorskie

718 270 zł46,34 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe apartamenty nad morzem w Mielnie. Nowoczesna, kameralna inwestycja w topowej lokalizacji tylko 120 metrów w linii prostej od plaży, między Morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wakacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

449 000 zł73,37 m² 6 119,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie 73 m w nadmorskim Mielnie przy ulicy Wakacyjnej Szukasz miejsca blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Wakacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

590 000 zł40,01 m² 14 746,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, dwupokojowy apartament w Mielnie, ok. 10 minut spacerkiem do przepięknego wybrzeża Bałtyku. Budynek oddany do użytkowania w 2022 r. Apartament wykończony i wyposażony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. B. Chrobrego

Mielno,zachodniopomorskie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Idealna inwestycja w Mielnie! Gotowe apartamenty 2w1 blisko morza i z widokiem na jezioro! Co wyróżnia te ofertę? apartamenty Z funkcją mieszkalną 2w1 - jedną część masz dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

915 120 zł49,32 m² 18 554,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera koszt wykończenia! ) apartament nr 8, balkon: 22,55 m, [cena z wykończeniem netto: 744 000 zł + 23% vat].

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Mielno,zachodniopomorskie

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

989 828 zł61,48 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Mielno,zachodniopomorskie

515 584 zł40,28 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

 

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

529 900 zł40,76 m² 13 000,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,76 m2 z tarasem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

549 000 zł32 m² 17 156 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Komfortowy lokal inwestycyjny nad jeziorem Jamno, w bliskiej odległości od morza! Prezentujemy wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 32 m , położony na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł24,50 m² 14 204,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament W pierwszej linni od morza I mały apartament inwestycyjny Na sprzedaż mały apartament inwestycyjny nad morzem, znajdujący się w ośmiokondygnacyjnym budynku z 85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 368 zł25,45 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się zainteresowaniem turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu luksusowego apartamentu w Mielnie - Twojego miejsca nad wodą! Wyjątkowa lokalizacja - zaledwie 50 m od jeziora Jamno z prywatnym molem i tylko 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

850 000 zł53,15 m² 15 454 zł/m²