dowolna

Mieszkania nad jeziorem Mielno - Lista z ogłoszeniami

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

579 000 zł38,86 m² 14 899,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

549 000 zł39,13 m² 14 030,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno. To.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

775 000 zł41 m² 18 902,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament w Mielnie | Sosnowy Las 15 | Widok na Jamno Są miejsca, które dają ciszę, przestrzeń i poczucie prywatności. Sosnowy Las 15 w Mielnie to adres dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

623 610 zł32,10 m² 19 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z tarasem w Mielnie I 23% I Wykończony I Bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż apartament inwestycyjny, położony tuż przy linii brzegowej.

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Mielno,zachodniopomorskie

1 399 365 zł84,81 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Kwiatowa

Mielno,zachodniopomorskie

569 000 zł49,69 m² 11 451 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetna oferta! Komfortowy apartament w Mielnie, "rzut beretem" od morza i jeziora Jamno. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24,07 m² 20 731,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Z tarasem | dune resort B | mielno, ul. Pionierów 20 Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 24,07 m , położony w prestiżowej inwestycji Dune.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

890 000 zł39,88 m² 22 316,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Morze | Jezioro | Las | Basen wyjątkowy apartament w Mielnie. Ten jasny apartament na parterze zachwyca dużymi przeszkleniami, które w naturalny sposób łączą wnętrze z otaczającym.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł31,81 m² 23 891,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do wprowadzenia, urządzony w nowoczesnym stylu i zaprojektowany z myślą o wygodzie przyszłych właścicieli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 094 446 zł66,33 m² 16 500,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

676 013 zł45,37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja! 150 000 zł taniej! Promocja ograniczona czasowo - do 31 marca 2025 r. Luksusowa inwestycja w Mielnie! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament 45,37m2 w powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

509 000 zł48,90 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parterowy lokal z potencjałem - Mielno (unieście), ul. Pogodna Sprawdzona lokalizacja - druga linia zabudowy od morza, ok. 250 m do plaży - dostępny jest lokal na parterze, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

1 149 000 zł64,11 m² 17 922,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty - mieszkanie znajduję się na ostatniej kondygnacji - narożny balkon o pow. 34 m2 z widokiem na zieleń - wysoki standard wykończenia mieszkania jak i budynku - basen na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 399 365 zł84,81 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. B. Chrobrego

Mielno,zachodniopomorskie

749 000 zł59,80 m² 12 525,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Molo park mielno | gotowy W pełni wykończony I wyposażony apartament | wsród drzew | 2 apartamenty W 1 Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 060 260 zł57,86 m² 18 324,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera koszt wykończenia! ) apartament nr 11, balkon: 24,60 m, [ Cena z wykończeniem netto: 862 000 zł + 23 vat ].

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament umeblowany, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

368 200 zł28,32 m² 13 001,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy o pow. 28,32 m2, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza! Miejsce urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 492 525 zł89,85 m² 16 611,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Stan deweloperski, lokal na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

623 610 zł32,10 m² 19 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera koszt wykończenia! ) apartament nr 12, balkon: 8,96 m, [cena z wykończeniem netto: 507 000 zł + 23% vat].

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

515 000 zł40,28 m² 12 785,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Villa Verona Mielno Twoje miejsce nad Bałtykiem! oferta sprzedaży apartamentów W mielnie Z przyjemnością prezentujemy Villa Verona - wyjątkową inwestycję apartamentową w sercu Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 474 936 zł89,39 m² 16 500,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

526 700 zł40,51 m² 13 001,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,51 m2 z tarasem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 094 445 zł66,33 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Rynek pierwotny

560 947 zł33,61 m² 16 689,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się zainteresowaniem turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Mielno,zachodniopomorskie

852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

 

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Trzy pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Stan deweloperski, lokal na III piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 230 523 zł76,43 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

680 036 zł45,64 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja 150 000pln obniżka ceny! Luksusowa inwestycja w Mielnie! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament 45,64m2 w powstającym apartamentowcu 120m od plaży! Cena mieszkania to cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

524 500 zł40,34 m² 13 001,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,34 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wypoczywaj i zarabiaj

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

524 500 zł40,34 m² 13 001,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

390 zł32 m² 12,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, które daje wakacyjny klimat przez cały rok. Oferuję do wynajęcia komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni 35 m z przestronnym balkonem (loggia),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę kawalerkę w apartamentowcu Baltic Star przy ul. pogodnej 6 w Mielnie. od 15.02.2026 do 15.05.2026 lub dłużej - również w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartamenty baltic star to luksusowy obiekt w Mielnie - Unieściu, położony 180 m od morza i 300 m od jeziora Jamno. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

390 zł32 m² 12,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia