cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Nowe mieszkania Mielno
59 ogłoszeń
59 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Enklawa Mielno
Diamentowa 12,Mielno
Mieszkania od 447 861 zł do 790 465 zł
Lista ogłoszeń
Wakacyjna,Mielno
Mieszkania od 35,82 m² do 40,01 m²
Mielno
Mieszkania od 44,27 m² do 72,12 m²
Mielno
Mieszkania od 39,58 m² do 66,33 m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Pogodna,Mielno
Mieszkania od 50,57 m² do 89,85 m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna
Mielno,zachodniopomorskie
1 094 446 zł66,33 m² 16 500,02 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościelna
Mielno,zachodniopomorskie
862 000 zł57,86 m² 14 898,03 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościelna
Mielno,zachodniopomorskie
744 000 zł49,32 m² 15 085,16 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościelna
Mielno,zachodniopomorskie
507 000 zł32,10 m² 15 794,39 zł/m²
Apartament 3-pokojowy
Mielno,zachodniopomorskie
899 000 zł64 m² 14 046,88 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym Mielno
Mielno,zachodniopomorskie
780 639 zł45,46 m² 17 172 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna
Mielno,zachodniopomorskie
642 467 zł50,57 m² 12 704,51 zł/m²
Apartament 2-pokojowy
Mielno,zachodniopomorskie
515 000 zł40,28 m² 12 785,50 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym Mielno
Mielno,zachodniopomorskie
1 498 119 zł72,07 m² 20 787 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym Mielno
Mielno,zachodniopomorskie
714 968 zł44,43 m² 16 092 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna
Mielno,zachodniopomorskie
1 474 936 zł89,39 m² 16 500,01 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa
Mielno,zachodniopomorskie
526 700 zł40,51 m² 13 001,73 zł/m²
Apartament z ogródkiem Mielno
Mielno,zachodniopomorskie
1 094 445 zł66,33 m² 16 500 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna
Mielno,zachodniopomorskie
560 947 zł33,61 m² 16 689,88 zł/m²
Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Maczka
Mielno,zachodniopomorskie
350 000 zł24,50 m² 14 285,71 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Apartament z miejscem parkingowym
Mielno,zachodniopomorskie
852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym
Mielno,zachodniopomorskie
1 399 365 zł84,81 m² 16 500 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna
Mielno,zachodniopomorskie
852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²
Apartament z garażem Mielno
Mielno,zachodniopomorskie
676 013 zł45,37 m² 14 900 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna
Mielno,zachodniopomorskie
487 368 zł25,45 m² 19 150 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna
Mielno,zachodniopomorskie
1 230 523 zł76,43 m² 16 100 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowa
Mielno,zachodniopomorskie
718 270 zł46,34 m² 15 500 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna
Mielno,zachodniopomorskie
623 610 zł32,10 m² 19 427,10 zł/m²
Apartament z ogródkiem Mielno
Mielno,zachodniopomorskie
680 036 zł45,64 m² 14 900 zł/m²
Apartament z ogródkiem Mielno
Mielno,zachodniopomorskie
811 336 zł44,27 m² 18 327 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa
Mielno,zachodniopomorskie
524 500 zł40,34 m² 13 001,98 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna
Mielno,zachodniopomorskie
650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²
Apartament z ogródkiem
Mielno,zachodniopomorskie
650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Szmaragdowa