dowolna

Nieruchomości Mielno - Oferty sprzedaży nieruchomości

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

Rynek pierwotny

526 700 zł40,51 m² 13 001,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,51 m2 z tarasem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 445 zł66,33 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Villa Verona Mielno Twoje miejsce nad Bałtykiem! oferta sprzedaży apartamentów W mielnie Z przyjemnością prezentujemy Villa Verona - wyjątkową inwestycję apartamentową w sercu Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 299 999 zł110 m² 11 818,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom położony w spokojnej części Mielno, zaledwie ok. 700 metrów od morza. To propozycja dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i wyjątkowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 947 zł33,61 m² 16 689,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się zainteresowaniem turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Mielno

Mielno,warmińsko-mazurskie

140 000 zł1 001 m² 139,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuje na sprzedaż działka budowlana ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Grunwald o powierzchni 1001 m2 położona w miejscowości Mielno gmina Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł72,35 m² 46 993,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Frontowy apartament 3 pokojowy | północno-wschodnia strona świata | wyjątkowy widok na morze Lokal o powierzchni 72,35 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 003 zł72,12 m² 21 492 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament z jakuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament M-IV-28 o pow. 72,12 m2 z możliwością instalacji jakuzzi na tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł30,72 m² 19 205,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 30,72 m, położony w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu z windą, zaledwie 100 metrów od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł678 m² 1 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Działka inwestycyjna o pow. 678 m2 położona Mielno-Unieście z pozwoleniem na budowę, oraz projektem budowlanym budynku wielorodzinnego składającego się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

4 990 000 zł500 m² 9 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę inwestycyjną o funkcji hotelowo-rekreacyjnej, malowniczo położoną nad morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno w cieszącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Trzy pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Stan deweloperski, lokal na III piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,66 m² 15 988 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, to gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 523 zł76,43 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł309,95 m² 3 223,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:212 m²

Budynek Usługowo Mieszkalny w Mielnie, przy jednej z przystani nad jeziorem Jamno i 600 metrów spacerem nad morze. 2 piętrowy, murowany budynek całoroczny z 2001 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł753 m² 1 193,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka położona w pierwszej linii zabudowy w Unieściu części miasta Mielna. Działka oznaczona w Studium jako bp (zurbanizowane tereny niezabudowane lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 036 zł45,64 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja 150 000pln obniżka ceny! Luksusowa inwestycja w Mielnie! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament 45,64m2 w powstającym apartamentowcu 120m od plaży! Cena mieszkania to cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 15 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł46,53 m² 21 040,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachodni apartament Z balkonem | dune resort | mielno Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni blisko 47 m , obejmujący przestronny salon z nowoczesnym aneksem kuchennym, przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł270 m² 0,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom, położony w malowniczej miejscowości Mielno (gmina Przewóz, powiat żarski, woj. lubuskie). To idealne miejsce dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł9 960 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża 9960m2 działka z potencjałem w Mielnie. Nie obięta planem zagospodarowania przestrzennego. Z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy. Idealna pod inwestycję (np.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

589 000 zł49,69 m² 11 853,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament nad morzem, 10 minut spacerem na plażę, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,69 m2, na I piętrze z balkonem. Apartament, mieszkanie nad morzem składające się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 8 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

2 549 000 zł188 m² 13 558,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:421 m²

Przystań Niegoszcz - Nowoczesne domy nad morzem, gotowe do zamieszkania (niegoszcz k. Mielna) Kameralny kompleks domów w spokojnej, nadmorskiej okolicy Mielna. Idealne miejsce na dom wakacyjny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Mielno,zachodniopomorskie

5 490 000 zł332 m² 16 536,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Dom i biznes nad morzem w jednym. Roi 6 - 8%. Luksusowy dom architektów, apartament i 4 domki. Morze i plaża - 1,5 km. Więcej zdjęć na stronie biura nieruchomości. Niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 500 zł40,34 m² 13 001,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,34 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł46,62 m² 32 153,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodni widok na morze Lokal o powierzchni 46,62 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym - szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok 500m2, 600m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Mielno,zachodniopomorskie

2 649 000 zł512 m² 5 173,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:32

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u mnie. (0%). To nie jest dom wakacyjny. To funkcjonujące przedsiębiorstwo ulokowane na jednej z najbardziej strategicznych mierzei w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 380 000 zł82,59 m² 16 709,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament (lokal 2) o powierzchni 82,59 m , położony w urokliwej miejscowości Mielno przy ul. Pogodnej. Główne atuty nieruchomości: bliska odległość do morza:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

150 000 zł849 m² 176,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy położona niedaleko morza i jeziora, w Mielnie. Prezentowana działka znajduje się około 200 metrów od głównej, asfaltowej drogi wjazdowej do Mielna.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

4 990 000 zł800 m² 6 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:2 206 m²

Wyłącznie U nas! nowa cena 4.990.000, 00 ZŁOTYCH. Pensjonat W centrum mielna okazja! Na sprzedaż pensjonat w samym centrum nadmorskiej miejscowości - Mielno, pensjonat składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wypoczywaj i zarabiaj

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 500 zł40,34 m² 13 001,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł58,11 m² 22 698,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | częściowy widok na morze Przestronny lokal o powierzchni 58,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 6 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł3 000 m² 151,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł200 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:653 m²

Gotowy biznes nad morzem. Roi 8 - 10%. Mini osada 4 domków. Morze i plaża - 1,5 km. Całoroczne domki premium zaprojektowane przez architekta, pełne wyposażenie, działający i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 280 000 zł190 m² 6 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:708 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sarbinowo, ul. Kapitańska 12 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciekawego domu w Sarbinowie nad morzem, koło Mielna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²