dowolna

Nieruchomości Mielno - Oferty sprzedaży nieruchomości

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

Rynek pierwotny

479 000 zł32 m² 14 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prestiżowo i aktywnie dla każdego w apartamentowcu sea & lake w unikatowym położeniu pomiędzy morzem, a jeziorem, otoczony sosnowym lasem i z mariną dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

111 078 zł1 122 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1122 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, dopuszczającymi budowę budynku jednorodzinnego, do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Mielno,wielkopolskie

625 000 zł50 m² 12 430,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna oferta na wyłączność. Klucze w biurze! Świetny 2 pokojowy apartament idealny pod inwestycję w zacisznej lokalizacji tylko 200 metrów od plaży! Widok z okien na jezioro Jamno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

1 420 000 zł310 m² 4 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:736 m²

Atrakcyjna lokalizacja i wysoki potencjał dochodowy - jedna z lepszych ofert w Mielnie w 2026 roku Lokalizacja Mielno - dzielnica Unieście, ul. Pogodna 3 Spokojna okolica, 450 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

1 990 000 zł9 982 m² 199,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w Mielnie Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem komercyjnym, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi o dużym natężeniu ruchu sezonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 039 000 zł48 m² 21 777,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | blisko wydmy Lokal o powierzchni 47,71 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

760 000 zł32 m² 23 891,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do wprowadzenia, urządzony w nowoczesnym stylu i zaprojektowany z myślą o wygodzie przyszłych właścicieli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spokojna

Mielno,zachodniopomorskie

465 000 zł44 m² 10 553,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie w Mielnie przy ul. Spokojnej 6 2 pokoje, 34,04 m , położone na 2 piętrze (ostatnim). Lokal w jasnym wykończeniu, z funkcjonalnym układem i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

775 000 zł41 m² 18 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament w Mielnie | Sosnowy Las 15 | Widok na Jamno Są miejsca, które dają ciszę, przestrzeń i poczucie prywatności. Sosnowy Las 15 w Mielnie to adres dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rekreacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

390 000 zł875 m² 445,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 875 m2, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Mielnie. W linii prostej jedynie 700 metrów od morza, a zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

499 000 zł24 m² 21 099,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w znanym obiekcie Dune Beach Resort w Mielnie tuż przy plaży w pierwszej linii zabudowy od plaży. Jest to oferta, które może połączyć twój wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mielno,zachodniopomorskie

495 000 zł27 m² 18 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament studio Z tarasem | I piętro | mielno| blisko morza Apartament inwestycyjny o powierzchni 27,17 m2 składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

487 000 zł32 m² 14 887,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj wyjątkowy apartamentowiec w Mielnie, zlokalizowany zaledwie 175 metrów od brzegu morza. Zalety apartamentowca: lokalizacja: tylko kilka kroków dzieli Cię od złocistych plaż i szumu fal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

570 000 zł25 m² 22 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz, wyposażony apartament z widokiem na morze Metraż prezentowanego apartamentu wynosi 25 m2. Lokal położony jest na 2 piętrze - a dodatkowym jego atutem jest 15 m2 tarasu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mielno

Mielno,kujawsko-pomorskie

437 000 zł32 m² 13 613,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament nad samym morzem! Ostatnia oferta! linia brzegowa Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru! Balkon 9mkw wykończona łazienka Pierwsza linia zabudowy od plaży Wyście prosto na deptak Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

1 228 770 zł72 m² 16 972 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy Apartament, 72m2, 3 pokoje, basen i taras widokowy. 999000 zł netto! Komfortowy, w pełni wyposażony Apartament z dwiema osobnymi sypialniami w nowoczesnym budynku Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Mielno,zachodniopomorskie

357 000 zł24 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

ul. Stanisława Maczka 34, mielno- holiday Apartaments hotel 3* Tu nie kupujesz 24,5 m . Kupujesz styl życia i gotowy model zarabiania. 5. piętro z widokiem na morze, a także 100m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

536 416 zł32 m² 16 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa Inwestycja Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mielno

Mielno,kujawsko-pomorskie

937 000 zł66 m² 14 216,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament nad samym morzem! Ostatnia oferta! linia brzegowa Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru! Balkon prawie 30 metrów wykończona łazienka Pierwsza linia zabudowy od plaży Wyście prosto na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Olimpijska

Mielno,zachodniopomorskie

4 500 000 zł501 m² 8 982,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferujemy do sprzedania przepiękny pensjonat w nadmorskiej miejscowości Mielno z pięknym widokiem na Jezioro Jamno, oddany do użytku w 1998 roku, po kapitalnym remoncie w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wakacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

599 000 zł40 m² 15 020,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Apartament w Mielnie - Twoje idealne miejsce na nadmorski wypoczynek! Myślisz o zakupie nieruchomości idealnej na relaksujące wakacje nad morzem? Szukasz apartamentu pod inwestycję? Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 199 000 zł47 m² 25 718,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodni widok na morze Lokal o powierzchni 46,62 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

536 416 zł32 m² 16 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Uwaga! Możesz kupić ten apartament w cenie 403 971 zł netto czyli 496 884 zł brutto bez dodatkowych warunków! Zadzwoń do nas by poznać szczegóły Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

434 532 zł25 m² 17 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się zainteresowaniem turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

520 000 zł74 m² 7 074,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czteropokojowe mieszkanie położone na piętrze wielorodzinnego budynku, przy głównej ulicy w Mielnie - do plaży 100m! Budynek posadowiony na ogrodzonym i zagospodarowanym terenie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

176 775 zł15 m² 11 785 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 13 apartamentów 100 m od morza Mielno Pełna własność W pełni wyposażone Na sprzedaż 13 nowoczesnych, w pełni wyposażonych apartamentów w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

400 000 zł45 m² 8 968,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie położone na parterze wielorodzinnego budynku, przy głównej ulicy w Mielnie - do plaży 100m! Do mieszkania przylega wydzielona część ogródka zewnętrznego. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

959 000 zł72 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sea&lake | między morzem A jeziorem | mielno Lokal o powierzchni 72,43 m2, na którą składa się przestronny pokój dzienny, dwie sypialnie, przedpokój, łazienka oraz funkcjonalny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

2 990 000 zł138 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny, dwupoziomowy apartament usytuowany na ostatnim piętrze luksusowego obiektu, do którego windą wjeżdża się wprost do mieszkania .Penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Mielno,zachodniopomorskie

5 500 000 zł574 m² 9 580,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonujący pensjonat w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Mielnie - zaledwie 150 m od morza i 350 m od jeziora Jamno. Cena: 1 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wakacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

650 000 zł1 491 m² 435,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej pow. 1491 m2, w nadmorskiej miejscowości Mielno ul. Wakacyjna. Atrakcyjna lokalizacja na terenie osiedla obiektów mieszkalno- pensjonatowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Mielno

Mielno,wielkopolskie

1 121 800 zł3 752 m² 298,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka mieszkaniowo-usługowa - Mileno, gm. Czerwonak Spokój natury, ogromny potencjał inwestycyjny i tylko chwila drogi od Poznania! Szukasz miejsca, które pozwoli połączyć życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielno

Mielno,wielkopolskie

3 490 000 zł292 m² 11 950,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nowoczesny dom parterowy na 4000 m działki - luksus, przestrzeń i cisza blisko Poznania. Wyobraź sobie poranki zalane światłem, kawę na tarasie z widokiem na zieleń i ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mielno

Mielno,wielkopolskie

5 180 000 zł1 400 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 752 m²

Nowoczesna hala magazynowo-usługowa 1400 m na wyjątkowej działce - Mileno | 11 km od Poznania Gotowy pomysł na biznes. Cisza, przestrzeń i świetna lokalizacja. Na sprzedaż nowoczesna hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Mielno,wielkopolskie

3 890 000 zł200 m² 19 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 416 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość: jest to lokalizacyjna perełka w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, mielno, powiat poznański, gm. Czerwonak, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

499 000 zł34 m² 14 569,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zachodni, przytulny apartament | atrium spa sarbinowo Wypoczynek nad morzem przez cały rok - Twój Apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie! Morze Bałtyckie na wyciągnięcie ręki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Mielno,wielkopolskie

3 890 000 zł14 416 m² 270 zł/m²

 

 

 

Mielno,zachodniopomorskie

820 000 zł1 634 m² 501,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mielno - ładnie położona działka budowlana o pow. 1.634m2 + kompletna dokumentacja, projekt, uzgodnienia( pozwolenie na budowę 2009), budynku mieszkalno-usługowego (apartamenty na wynajem)w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Asnyka

Mielno,zachodniopomorskie

2 600 000 zł300 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Mielno - budynek mieszkaniowo-usługowy 3 kondygnacje 300m2 na działce 750m2 + 3 działki przylegające o obszarze 2.380m2 POLECAMY! Nieruchomość z ogromnym potencjałem, posesja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orła Białego

Mielno,zachodniopomorskie

645 000 zł37 m² 17 579,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezydencja park | przytulny apartament | wsród drzew | widok na morze! rezerwacja! Na sprzedaż wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 36,69 m w kompleksie Rezydencja Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

780 369 zł45 m² 17 166,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mielno: gotowa inwestycja, apartamenty z potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentów w Mielnie. To idealna propozycja dla inwestorów, którzy.